GODZINY OTWARCIA:

pon-pt: 9:00-17:00, sobota: 9:00-12:00, niedziela: nieczynne

Strona internetowa:

Darmowa dostawa

elektroHall

Od momentu otwarcia pierwszego sklepu w 2004 roku sieć sprzedaży ElektroHall jest największym sprzedawcą elektroniki i sprzętu AGD w regionie. W ciągu 16 lat działalności zdobyliśmy grono zadowolonych klientów, którzy poszukują nas ze względu na szeroką gamę renomowanych marek, korzystne ceny, a przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta. Każdy zadowolony klient jest dla nas najlepszą referencją, a rosnące wymagania naszych klientów to nasza motywacja, która nieustannie zmusza nas do podnoszenia kompetencji naszych handlowców i poziomu świadczonych usług.

Wzrost sprzedaży potwierdza dla nas, że komfort, przyjemne otoczenie i standard obsługi odgrywają ważną rolę dla klienta. Również z tego powodu w 2019 roku zdecydowaliśmy się na przeprojektowanie sklepów, których zadaniem było zaprojektowanie otoczenia sklepu zgodnie z potrzebami klienta, z naciskiem na przejrzystość, natychmiastową dostępność towaru oraz osobisty kontakt z klientem. Pozytywne reakcje przekonały nas, że poszukiwanie nowych odpowiednich lokali pod rozbudowę sieci sklepów detalicznych staje się jednym z naszych głównych priorytetów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę elektroniki użytkowej, sprzętu AGD, techniki audio-video wraz z akcesoriami oraz sprzętu do zabudowy, które mają dominującą pozycję w ofercie. Wyszkolony personel dba o to, aby każdy klient wyszedł z dobrym samopoczuciem po zakupach, co jest naszą filozofią, która nie zmieniła się od momentu otwarcia pierwszego sklepu. Lojalni klienci od 16 lat przekonują nas każdego dnia, że ​​to właściwy sposób na pozyskiwanie kolejnych nowych klientów.